Publicat Recent

Lucrător depozit (materiale de construcție de finisaj) 10 000 lei curat

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Depozit de materiale de construcție de finisaj - plinte, baghete, profile, praguri, jaluzele, accesorii.

Oferim:

  • Salariu: 10000 lei curat la mână. Angajare oficială pe termen lung.
  • Instrumente și echipament pentru încărcare-descărcare.
  • Programul de muncă: luni-vineri, o sâmbătă lucrătoare pe lună, 08.30 - 18.00.
  • Locul de muncă: mun. Chișinău, str. Uzinelor 1.

Cerințe față de candidat:

  • Dorința de a munci, aspect exterior îngrijit;
  • Periodic este necesar lucru supra-program (o dată, două ori pe lună).

Responsabilități principale:

  • Sortarea, aranjarea mărfii, completarea comenzilor pentru livrare;
  • Lucru la depozit, conform indicațiilor depozitarului.

Doar candidații preselectați vor fi invitați la interviu.

Pentru detalii, apelați [vezi telefon]069223374

Trimite CV

Despre companie

La baza dekora.md este compania  “Peisaj-Art” S.R.L., domeniul de activitate al căreia este importul și distribuția B2B a materialelor de construcție pentru finisări și decorațiuni, pe tot teritoriul Republicii Moldova.

Pe parcursul activității companiei, din 2006 și până în prezent, am avut o ascensiune continua și tot așa planificăm să mergem și mai departe.
Astfel, produsele dekora.md  sunt folosite la finisarea și decorarea  numeroaselor spații locative și comerciale pe tot teritoriul Republicii Moldova. Nu există localitate la noi în țară, care ar avea un magazin specializat în materiale de construcții, și nu s-ar găsi în el produse dekora.md.

Noi, tot colectivul din 35 de oameni talentați și harnici, ne mândrim de faptul că prin munca noastră, zi de zi,  facem țara noastră mai frumoasă și oamenii care trăiesc în ea - mai fericiți.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?