Publicat  05 Iulie 2022

Manager achiziții

Miramob Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an

Responsabilități-cheie:
• Planifică şi coordonează activitatea de aprovizionare cu materia primă utilizată în producere, urmărind ca programul de livrări al furnizorilor să fie conform programului;
• Analizează ofertele emise de furnizori şi propune cea mai bună ofertă;
• Urmăreşte respectarea prevederilor contractuale privind calitatea, cantitatea, termenii şi valoarea produselor livrate;
• Participă la negocierile cu furnizorii şi la încheierea contractelor cu aceştia;
• Prospectează piața de profil şi condiţiile de achiziţii/livrare în vederea optimizării continue a stocurilor.

Candidatul de succes:
• Are studii superioare;
• Excelente abilități de utilizare a MS Office;
• Cunoaște fluent limbile română, rusă și engleza;
• Are experiență în domeniu similar;
• Are abilități de comunicare, negociere, organizare și responsabilitate;
• Posedă capacitatea de învăţare rapidă, este orientat spre rezultat.
• Este capabil să lucreze în echipă și posedă automobil propriu.

Ce oferim:
• Angajare oficială;
• Salariu motivant, achitat la timp;
• Instruire gratuită;
• Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltare personală.

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
079607779
hr@tandem.md