Agent imobiliar

RATMIR Chișinău În ture Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Experiență:
de la 1 an

Centrul Imobiliar RATMIR Group activează pe piața din Moldova din 1995. În prezent ne extindem sediul agenților imobiliari. Vă invităm în echipa noastră tânără și prietenoasă.

Responsabilitati:

  •  Cautare si atragere de clienti
  • Analiza pietei imobiliare;
  • Derularea negocierilor si corespondenta cu clientii;
  • Realizarea de tranzactii imobiliare (cumparare, vanzare cu sprijinul unui mentor);
  • Organizarea vederilor si afisarii obiectelor imobiliare;
  • Reprezentarea intereselor clientului in timpul incheierii tranzactiilor;
  • Reflectarea datelor asupra muncii lor în sistemul CRM;

Cerințe:

  •  roductivitate: capacitatea de a obține rezultate semnificative cu cea mai mică cantitate de resurse.
  • Încrederea în sine, sociabilitatea
  • Abilitati de organizare si planificare: intocmirea de planuri, organizarea muncii intr-o maniera eficienta, productiva;
  • Capacitatea de a prioritiza corect.
  • Hotărâre: capacitatea de a răspunde rapid la o situație și de a-și apăra politicos, dar ferm poziția.
  • Obligatie: capacitatea de a tine cuvantul, atat in fata clientului cat si in fata companiei.
  • Nivel ridicat de inteligență: capacitatea de a învăța, de a percepe și de a utiliza rapid informații noi în muncă.
  • Atentie la detalii: capacitatea de a fi atent la lucrurile marunte care pot afecta rezultatul vanzarilor.
  • Perseverență: perseverență și voință de a atinge scopul stabilit.
  • Cunoașterea limbilor de stat și rusă
  • Capacitatea de a genera conținut pentru rețelele sociale va fi un plus

Noi oferim:

  • Nivel decent al veniturilor
  • Asistență și formare de mentor
  • Birou confortabil și confortabil în Riscanovca;
  • Cresterea profesionala, financiara si personala;
  • Abilitatea de a-ți planifica în mod independent ziua;
  • Lucrul cu un sistem CRM pentru imobiliare, care va crește eficiența vânzărilor tale.

Persoanele interesate sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: office@ratmir.md . Telefon de contact: +373 69 773333

Despre companie

Centru Imobiliar RATMIR
Activează pe piața imobiliară din anul 1995.
Servicii: Tranzacții imobiliare;  Darea spațiilor în chirie;  Vânzare /Cumpărare imobile;  Analiza pieții imobiliare;  Managementul proprietății.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Kiev 9/1
Număr de contact:
+37369773333
ramiro@ratmir.md