Publicat  28 Iunie 2022

Bucatar universal

Jolly Alon & Business Center Chișinău Full Time 9000 MDL

Informații de bază

Salariul:
9000 MDL
Full Time
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Seriozitate
Condiții de muncă: FAvorabile(tichet de masa,ceai,cafea)
Responsabilități: Mereu sa fiti darnic pentru ascultare si invatare rapida.

Jolly Alon Hotel & Business Center vrea să își mărească Echipa!
Dacă ești o fire pozitivă, cu zâmbetul pe buze, te întelegi bine cu toată lumea aplică pentru poziția de Bucatar(bucătar zona rece, bucatar zona calda!

Beneficii:
Mediu de activitate interesant
Salariu competitiv
Posibilitate de creștere și dezvoltare personală
Alimentație gratuită
Echipă prietenoasă

Contacte

Adresa sediului central
mun.Chisinau,str.Maria Cibotari 37
Număr de contact:
060493366
victoria.gonciariuc@jollyalon.com