Publicat Recent

Asistent/ă medical

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Centrul medical “BELMED” vă propune în atenția dumneavoastră poziția vacantă de Asistent/ă medical.

Responsabilități:

  • Monitorizarea stării generale a pacienților;
  • Completarea documentelor și fișelor relevante;
  • Însoţirea pacientului la investigaţii în condiţii optime;
  • Asigurarea medicației necesare, recomandată de către doctor;
  • Observarea simptomelor și stării pacienților, înregistrarea în dosarul de îngrijire și informarea medicului;
  • Acordarea de sprijin în terapia pacienților și activitatea lor zilnică, conform instrucțiunilor medicilor și a normelor de igienă.

Cerințe:

  • Diploma de calificare ca Asistent Medical;
  • Bune abilități de comunicare și cooperare;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă.

Oferim:

  • Instruire profesională în domeniu;
  • Activitate într-un centru medical modern;
  • Salariu atractiv;
  • Oportunități de carieră și creștere profesională;
  • Pachet social complet.

Dacă te regăsești în cerințele de mai sus, nu ezita să aplici CV-ul tău la următoarea adresă de e-mail: belmed.info@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte