Publicat Recent

Recepționist/ă

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Persoana la Receptie

Responsabilități: programare pacienți prin telefon și la receptie, eliberare rezultate medicale, oferire informatii.

Ne aflam in sectorul Ciocana

Trimite CV

Despre companie

Centrul medical NEUROGEN a fost deschis cu scopul de a crea un nou concept în domeniul îngrijirilor ambulatorii din Republica Moldova, ridicând standardul serviciilor medicale la un nivel superior. ​

Astăzi ne mândrim cu o echipă de peste 25 de medici primari și specialiști, asistente medicale, secretare medicale și alți colegi care se asigură în fiecare zi de confortul pacienților noștri. Ne pasă de fiecare pacient și din acest motiv unul din obiectivele noastre principale este ca de fiecare dată când veniți la noi să aveti parte de o experiență plăcută. ​

Misiunea noastră e să ajutăm fiecare pacient care ne trece pragul să obțină starea de sănătate dorită printr-un diagnostic corect și un tratament țintit. Viziunea noastră este să devenim un reper al excelenței pe piața medicală de specialitate. ​

Clinica noastră este un centru medical de ultimă generație dotat cu cea mai nouă tehnologie, capabil să răspundă tuturor nevoilor dumneavoastră !

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte