Publicat  11 Mai 2022

Șef stație de alimentare cu combustibil ( Chisinau )

Tirex Petrol SA Chișinău Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariul:
10000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 3 ani

Descrierea poziției vacante

Responsabilități principale:

  • Coordonarea activității comerciale și operaționale a stației de alimentare cu combustibil;
  • Asigurarea recepției de mărfuri și combustibil la stație în conformitate cu procedurile interne ale companiei;
  • Asigurarea controlului și procesului de inventariere atît a stocurilor de combustibil cît și a bunurilor de la stație;
  • Asigurarea și gestionarea activității personalului din subordine sa;
  • Asigurarea bunei funcționări a stației din punct de vedere tehnic;
  • Pregătirea rapoartelor interne privind activitatea stației.

Cerințe față de candidat:

  • Cerinţe educaționale: studii superioare;
  • Experiența pe un post similar de cel puțin 3 ani;
  • Cunoștințe MS Office;
  • Abilități de organizare și coordonare a proceselor;
  • Abilitați de comunicare și relaționare;
  • Abilități de auto-organizare dezvoltate pentru a lucra atât independent, cât și în echipă;
  • Gîndire analitică, amabilitate, onestitate;
  • Limbi cunoscute: română, rusă;

Dacă te-ai regăsit în descrierea de mai sus așteptăm CV-ul tău însoțit de o poză recentă la adresa de e-mail: hr@tirexpetrol.com,     menționând poziția pentru care aplici.
*Vor fi contactate doar persoanele ce corespund cerințelor înaintate.

Suntem compania cu cel mai mare termen de desfășurare a activității pe piața produselor petroliere în Republica Moldova –  78 ani.

Dispunem de o acoperire în întreaga țară –  peste 80 stații de alimentare cu combustibil sunt gata să cotribuie la mobilitatea ta, în fiecare raion.

Suntem o companie cu istorie care a demonstrat în timp calitatea produselor livrate.

Contacte

Adresa sediului central
mun. Chisinau, str. Armeneasca 28
Număr de contact:
060111591
hr@tirexpetrol.com