Publicat Recent

Analist/analista in publicitate si marketing

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ai absolvit marketing sau administrarea afacerii și dorești să obții experiență
în acest domeniu, te invităm să faci parte din echipa noastră de profesioniști!

Oferim:

  •  Program de muncă: L-V 09:00 – 18:00; S-D zile de odihnă
  •  Pachet social deplin
  •  Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp)
  •  Instruire gratuită
  •  Platformă corporativă pentru dezvoltare personală și profesională
  •  Posibilitatea de avansare în carieră
  •  Colectiv tânăr, amabil și sociabil
  •  Calculator performant
  •  Număr de telefon și abonament corporativ
  •  Cafea și ceai nelimitat
  •  Lucru în oficiu confortabil din centrul orașului

    Sediu:
  •  Mun. Chișinău, str. București 41, lit. D

    Cerințe:
  •  Studii superioare (în curs/absolvite)
  •  Cunoștințe de limbă română, rusă și engleză
  • Abilități de operare PC: Excel, PPT, Word
  •  Abilități de analiză și procesare a datelor numerice
  •  Atenție la detalii, responsabilitate, punctualitate

    Responsabilități:
  •  Monitorizarea piețelor și prețurilor la produse și inputuri agricole
  •  Culegerea de informații despre activitatea principalilor jucători de pe piață
  •  Administrarea bazelor de date ale clienților și furnizorilor potențiali
  •  Efectuarea cercetărilor și analizelor de piață
  •  Analiza eficienței activităților de marketing și promovare

    Dorești să faci parte din echipa noastră, expediază CV-ul cu o poză menționând ″Analist/analistă în publicitate și marketing″ la: ancom@verum.md sau apelează: [vezi telefon]0788 99 242.

Nota Bene:
Încurajăm studenții de la marketing și administrarea afacerilor cu frecvență redusă să candideze!
Doar persoanele selectate în baza CV-lui vor fi invitate la un interviu.

Trimite CV

Despre companie

ANCOM-AGRO este membru VERUM GROUP, unul din liderii sectorului agroindustrial din Republica Moldova. Fondată în 2014 ANCOM-AGRO a devenit un partener de afaceri durabil pe piața cerealelor și oleaginoaselor din bazinul Mării Negre. Comercializăm produse agricole de înaltă calitate, procurate direct de la fermierii moldoveni - grâu, orz, porumb, sorg, floarea-soarelui, rapiță, soia. Colaborăm cu traderii internaționali și consumatorii industriali de mărfuri agricole. Piețele noastre țintă sunt Europa, Orientul Apropiat și Asia. Scopul nostru este de a construi o rețea complet integrată de aprovizionare din câmp până la consumator. Aceasta implică o colaborare strânsă cu fermierii locali, furnizorii de servicii logistice și clienții noștri interni și internaționali. Prețuim parteneriatul, transparența, trasabilitatea, expertiza și antreprenoriatul.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte