Publicat Recent

Angajam Ospatar restaurante Romania/Bucuresti

Informații de bază

Salariu:
1 000 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Brașov, București, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

Cautam ospatari pentru a servi cele mai gustoase preparate si o experienta deosebita clientilor nostri! Candidatii ideali trebuie să aibă experienta in domeniu, sa dea dovadă de seriozitate, responsabilitate, punctualitate si să poata lucra în echipă.

Condiții de muncă:

  • Contract de munca(include obtinerea documentelor pentru permisul de sedere)
  • Cazare asigurata
  • Masa asigurata
  • Transport asigurat de la locul de cazare
  • Program de lucru flexibil
  • Pregatire profesionala si oportunitati de promovare;

Responsabilități:

  • Intampinarea clientilor si preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
  • Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
  • Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare si tipurile de bauturi;
  • Raspundere pentru calitatea serviciilor oferite.
Trimite CV

Despre companie

Grupul City Grill este cel mai mare lant de restaurante romanesc, un angajator serios si stabil. Suntem atestati sa calificam pentru meseriile de bucatar si ospatar. Daca tot e sa muncesti, munceste alaturi de cei mai buni! Suntem in cautarea a noi colegi care sa ne ajute la servirea celor mai bune si de calitate mancaruri pentru clientii restaurantelor noastre. Te asteptam cu drag!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte