Publicat  06 Mai 2022

Ambalator - etichetator sec.cofetarie str.Bacioii Noi

Family Market Chișinău Full Time 400 MDL

Informații de bază

Salariul:
400 MDL
Full Time
Experiență:
Fără experiență

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Responsabil, atent;
  •  Acuratețe, disciplinare.

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială;
  • Program de lucru: Luni-Vineri de la 08.00-20.00;
  • Posibil ore suplimentare;
  • Salariu atractiv.

Responsabilități:

  • Ambalarea si etichetarea produselor de cofetarie;
  • Pregatirea comenzilor pentru livrare.

Pentru mai multe detalii apelati-ne la tel: 068688341

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Număr de contact:
069870480
hr@familymarket.md