Publicat Ieri

Manager vinzari limba poloneza (in oficiu si la distanta)

Informații de bază

Salariu:
850 USD
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Superioare, Medii de specialitate, Fără studii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Remote (de acasă)

Descrierea poziției vacante

Când alții vă cer experiență, noi o oferim!!!

  • Vorbiți fluent limba poloneză și o faceți din plăcere ??!!!

Atunci vă prezentăm oportunitatea de a comunica zilnic cu clienții noștri într-un mediu plăcut în oficiu sau de la domiciliu!

RESPONSABILITĂȚI:

  • Oferirea suportului și consultației necesare clientului despre produs;
  • Fixarea rezultatelor convorbirilor în sistem;
  • Analiza informației oferite de superiori despre produsele noastre și utilizarea ei.

CE AȘTEPTĂM DE LA CANDIDAȚII NOȘRI:

  • Cunoaşterea excelentă a limbii poloneze (scris și vorbit);
  • Abilități de negociere și promovare a produsului;
  • Perseverență, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactivă, orientare către rezultate.

CE OFERIM NOI:

  • Posibilitatea de a lucra de la distanță(REMOTE);
  • Salariu decent alcătuit din :

Salariu fix (ora) +bonus garantat (vânzări fierbinți) + premii lunare după rezultate

  • Instruire gratuită de la 3 la 7 zile;
  • Grafic de lucru flexibil, full-time (2/2)  part-time(5/2)
  • Posibilități de dezvoltare si promovare in cadrul grupului de companiei
  • Teambuilding-uri si training-uri active și interesante;

Așteptăm CV-urile Dvs. eurocallmd@gmail.com
Doar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați în cadrul unui interviului de selecție.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte