Publicat  18 Mai 2022

Lăcătuș / Автослесарь

Customagic Chișinău Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariul:
10000 MDL
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj

Ca urmare a reorganizării și introducerii unor noi metode de lucru, R&A Service angajează: Lăcătuș.

Noi oferim:

  •  Salariu: 10.000 lei + bonus;
  • Pachet social complet; Stabilitate;
  • Lucrul într-o echipă tânără și prietenoasă;
  • Loialitatea din partea companiei.

Cerințe:

  •  Preferabil studii tehnice medii;
  • Preferabil experiență de lucru într-un post similar;
  • Cunoașterea construcției automobilului;
  • Calități personale, precum: Onestitate, acuratețe, responsabilitate, sârguință, lucrul orientat spre rezultat.

Responsabilități:

  • Asigurarea funcționării fără accidente a automobilelor companiei;
  • Verificarea stării și efectuarea reparațiilor la timp;
  • Deplasări pentru reparații de urgență;
  • Efectuarea de verificări tehnice și de întreținere a automobilelor;
  • Participarea la instalarea și înlocuirea pieselor de schimb, a echipamentelor, a consumabilelor.

Pentru informații suplimentare apelați:

068787733 Natalia

В связи с реорганизацией и внедрением новых методов работы Компания «R&A Service» приглашает на постоянную работу  в ремонтную зону автопарка АВТОСЛЕСАРЯ.

Предлагаем:

  •  Заработную плату: 10.000 леев + бонус;
  • Полный социальный пакет;
  • Стабильность;
  • Работу в дружной и молодой команде.

Требования:

  •  Желательно среднетехническое образование;
  • Желательно опыт работы в аналогичной должности;
  • Знание устройства автомобиля;
  • Умение пользоваться срецинструментом;
  • Наличие таких личных качеств как: Честность, порядочность, ответственность, работа на результат, исполнительность.

Обязанности:

  • Обеспечение безаварийной работы автомобилей предприятия;
  • Контроль состояния и своевременное проведение ремонта;
  • Выезды на оперативный / аварийный ремонт;
  • Проведение сезонного обслуживания автомобилей;
  • Проведение профосмотра и ТО;
  • Участие в установке и замене запасных частей, оборудования, расходников.

Контактный номер для дополнительной информации:

068787733 Наталия

Corporatia “Customagic” este lider in vinzari a produselor alimentare pe piata in Republica Moldova; producator a mezelurilor si produselor din carne, marcile comerciale “ Mezellini” “Zi de Zi”, ketchup si maioneza “La Villa”si “My” ; importator si distribuitor excluziv pentru marcile comerciale “Schogetten” “Махеевъ” “Aroma Grand” Aroma Gold” “МЪРНАЯ” “MEDOFF” “Milestii Mici” “Aroma”…….

Organizatie stabila, prospera, cu un program bine stabilit de dezvoltare continua; da posibilitatea de angajare pentru specialisti cu o baza buna de conostinte si abilitati, cu ambitie, orientare spre rezultat, spre relationare constructiva si o pozitie pozitiva de viata!

Daca candidatura Dumneavoastra se incadreaza in parametrii indicati pentru posturile vacante, atunci asteptam CV- ul complet la adresa de E-maill customagic-hr@maill.ru

Număr de contact:
069666793
customagic-hr@mail.ru