Publicat  05 Mai 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Vânzător produse alimentare

Fourchette Chișinău În ture 7 MDL

Informații de bază

Salariul:
7 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Vânzător produse alimentare Chisinau,  sector Ciocana Noua str. P.Zadnipru 16/8; sector Riscanovca str. Dimo

Cerințe: abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa, loialitate
Condiții de muncă: decente (sanse de promovare )
Responsabilități: amplasarea produselor in vitrini, verificarea termenului dec valabilitate, efectuarea etichetelor de preturi

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilități de ascultare Abilități de comunicare Lucru în echipa

Beneficii

Uniformă

Asigurare medicală privată

Daruri pentru diferite ocazii

Echilibru viață personală / profesională

Rețeaua celor 15 supermarketuri Fourchette în toată țara cu peste de 1 milion de cumpărături lunar, este în căutare de noi angajați.

Număr de contact:
060577797 ; 069642967
croitoru_vera@fourchette.md