Publicat  03 Iulie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Administrator / Director

Speed Delivery S.R.L Chișinău Full Time 12000 MDL

Informații de bază

Salariul:
12000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

 Angajăm ADMINISTRATOR

Cerințe:

  • studii superioare
  • experiență într-o poziție similară
  • fluență în limbile romănă și rusă
  • abilități excelente de organizare a timpului și de prioritizare a activităților
Condiții de muncă:
  • Salariu  de la 10000 lei (marirea salariului de functie depinde doar de tine!) + bonusuri de performanță
Responsabilități:
  • organizarea și coordonarea procesului de recrutare și selecție potențialilor candidați (CURIERI)
  • întocmirea foilor de parcurs
  • organizarea campaniilor de recrutare pe rețelele de socializare
  • stabilirea parteneriatelor cu instituțiile de învățământ, agenții,
  • oferirea suportului necesar noului angajat în procesul de integrare în echipă
  • oferă suport angajaților companiei în probleme de resurse umane (legislație, proceduri și politici interne etc.)
  • actualizarea cu acuratețe a bazei de date a companiei
Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: sergiucroitor@outlook.com
Informații suplimentare la tel.: 068 40 99 70
Vă puteți apropia: Chișinău, str. Bodoni 27
Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de comunicare Abilități de documentare / păstrarea evidenței Adaptabilitate Entuziasm Gândire critică Managementul conflictelor Managementul relației cu clienții (CRM)

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Traininguri

Zile suplimentare de concediu

Călătorii

Acoperire costuri certificări profesionale

Echilibru viață personală / profesională

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Contacte

Adresa sediului central
Strada Mitropolit Gavriil Bănulescu-Bodoni, 27
Număr de contact:
078901520
speeddelivery.md@gmail.com