Publicat Recent

Lăcătuș scule electrice și echipament

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

LĂCĂTUȘ SCULE ȘI INSTRUMENTE ELECTRICE

Vicoliv Grup” SRL companie tânără și ambițioasă, fondată în anul 2014 cu gen de activitate în domeniul construcțiilor civile , reparații și construcția drumurilor Dacă ești o persoană responsabilă, ambițioasă, ordonată căreia îi place sa se dezvolte și să contribui la dezvoltarea companiei, atunci te așteptăm în echipa noastră: “ Vicoliv Grup” SRL. Ne dorim un coleg pentru care munca este o provocare, cu ambiție și motivat să crească. Care are deja o experiență de minim 2-3 ani în domeniu. Ne extindem și suntem în căutarea unui coleg la poziția Lăcătuș scule și instrumente electrice. Loc de muncă Chișinău str.Muncești 121

Cerințele față de candidați:

  • Studii profesionale tehnice;
  • experiență de cel puțin 1 - 2 ani în domeniu;                                                                                             -
  • responsabil;
  • disciplinat;

Responsabilitățile postului:

  • Întreținerea și reparația sculelor și mecanismelor electrice aflate în dotarea companei;
  • Deplasări în teritoriu (pe șantiere) pentru reparația sculelor și mecanismelor
  • elecctrice;
  • Evidența documentală a intervalelor de deservire tehnică a sculelor și mecanismelor elecctrice;

Compania garantează:

  • Angajare oficială, pachet social
  • Loc de muncă dotat și asigurat cu echipament și instrumente necesare
  • Orar de lucru stabil:

Expediați CV-ul cu poza la adresa: HR@vicoliv.md">HR@vicoliv.md ,   cu mențiunea "Lăcătuș scule și instrumente lectrice" sau apelați pentru detalii la tel.[vezi telefon]078801290

Vă așteptăm cu drag, nu ratați posibilitatea de a crea viitorul împreună cu noi,)

Trimite CV

Despre companie

Istoria Vicoliv Grup începe în anul 2014, atunci când fondatorul companiei și-a dorit să creeze un viitor mai bun clienților, oferind servicii  în domeniul construcțiilor civile, comerciale, industriale și agrare, de calitate.

Din entuziasm, muncă și ambiție s-au născut rezultatele. Acest fapt ne-a dat încredere și curaj de a  da  startul unei noi direcții – construcția drumurilor și căilor de acces, totodată pentru formarea unui parc rulant, dotat cu tehnică performantă de autospeciale și camioane ce pot executa cele mai complicate lucrări pentru a atinge obiectivele puse în față și satisfice așteptările clienților noștri.

Am dezvoltat standarde de lucru, am devenit lideri pe piață în domeniu și suntem prima alegere atunci când clientul își dorește  calitate și sigurață pentru proiectul său.

Astăzi suntem o companie dinamică, în pas cu tehnoligiile și așteptările clienților. Prețuim calitatea, performanța și oamenii! Suntem orientați spre rezultate și punem valoare pe dezvoltarea profesională a angajaților din companie. Noilori colegi le oferim posibilitatea de a se dezvolta atât professional cât și personal, pas cu pas pentru a-și dezvolta cariera în companie. Egalitatea de șanse în afirmare, descoperirea și susținerea talentelor reprezintă o componentă importantă a culturii organizaționale Vicoliv Grup. Liderii echipelor noastre motivează oamenii prin exemplul personal și  găsesc surse de inspirație în fiecare membru al echipei.

La noi e posibil orice, principașul să îți dorești și să te implicit, te asigurăm vei avea parte de toată susținerea noastră.

Dacă împărtășești și aspirii aceleași valori, te așteptăm cu drag!

Descoperă cu adevarat ce poate fi un univers al carierei tale alături de noi!

Vino să construim viitorul împreună cu Vicoliv Grup.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte