Publicat  19 Mai 2022

Operator Contabil / Оператор Бухгалтер

Customagic Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate

    Noi, Compania R&A Service SRL suntem în căutarea unui operator 1C în departamenul nostru de contabilitate, dacă sunteți la “per tu” cu cifrele și vă doriți creștere și dezvoltare atunci vă asteptăm în echipa noastră!!!

Oferim:

  • Salariu motivant şi la timp (pachet social deplin);
  • Dezvoltare profesională;
  • Colectiv prietenos și atmosferă plăcută la locul de muncă.

Cerințe:

  • Cunoștințe MS Office, 1C;
  • Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate
  • Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate.
  • Este binevenită experiența de lucru în funcție asemănătoare; experiența ducerii evidenței contabile; studii superioare în domeniul finanțe /contabilitate.

Responsabilități:

  • Primirea comenzilor, prelucrarea și transmiterea în lucru, închiderea comenzilor deja executate;
  • Tipărirea facturilor pentru comenzile executate;
  • Executarea unor elemente de evidență contabilă în partea ce ține de funcție;
  • Alte operațuni.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul cu specificarea postului la adresa electronică:

hrcustomagic@gmail.com

Telefon: 069666793, 068787733

Присоединяйтесь к нашей команде!

Мы предлагаем:

  • Мотивирующая и своевременная заработная плата (полный социальный пакет);
  • Профессиональное развитие;
  • Дружный коллектив и приятная рабочая атмосфера.

Требования:

  • Высшее образование в области финансов/бухгалтерии;
  • Опыт ведения бухгалтерского учета;
  • Ответственность, внимание;
  • Коммуникабельный, энергичный человек;
  • Знание 1С, MS Office.

Обязанности:

  • Прием заказов, обработка и передача в работу, закрытие уже выполненных заказов;
  • Печать счетов-фактур по размещенным заказам;
  • Проведение некоторых бухгалтерских операций.

Если вас заинтересовало данное предложение, пожалуйста, отправьте свое полное резюме на наш электронный адрес: hrcustomagic@gmail.com.

Телефон: 069666793, 068787733

Corporatia “Customagic” este lider in vinzari a produselor alimentare pe piata in Republica Moldova; producator a mezelurilor si produselor din carne, marcile comerciale “ Mezellini” “Zi de Zi”, ketchup si maioneza “La Villa”si “My” ; importator si distribuitor excluziv pentru marcile comerciale “Schogetten” “Махеевъ” “Aroma Grand” Aroma Gold” “МЪРНАЯ” “MEDOFF” “Milestii Mici” “Aroma”…….

Organizatie stabila, prospera, cu un program bine stabilit de dezvoltare continua; da posibilitatea de angajare pentru specialisti cu o baza buna de conostinte si abilitati, cu ambitie, orientare spre rezultat, spre relationare constructiva si o pozitie pozitiva de viata!

Daca candidatura Dumneavoastra se incadreaza in parametrii indicati pentru posturile vacante, atunci asteptam CV- ul complet la adresa de E-maill customagic-hr@maill.ru

Număr de contact:
069666793
customagic-hr@mail.ru