Publicat  19 Septembrie 2022

Manager Turism

Cunoaște-ți Țara Chișinău Full Time 8000 MDL

Informații de bază

Salariul:
8000 MDL
Studii:
Superioare în desfășurare
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare (finalizate sau care urmeaza sa fie finalizate anul curent);
  • Studiile superioare in turism sau deținerea unui certificat de turism categoria A/B reprezinta un avantaj
  • Cunoaşterea limbei române *obligatoriu
  • Cunoştinţe şi aplicare PC MS Office.

Condiții de muncă:

  • Pachet social complet;
  • Bonusuri din Vanzari
  • Loc de muncă confortabil în cadrul unei companii în dezvolatare;
  • Birou de activitate în centrul oraşului;
  • Telefon mobil;
  • Training-uri de perfecționare în domeniu, seminare;
  • Excursii, info-tur, întâlniri corporative în afara ţării.

Responsabilități:

  • Raspunde promt tuturor solicitărilor/întrebărilor clienților ( Facebook, Instagram, Chat, Email)
  • Comunică cu clienţii pentru a elabora o ofertă competitivă;
  •  Efectuează şi gestionează rezervarile clienților;
  •  Întocmește contracte turistice;
  • Urmăreşte în permanentă ofertele firmelor concurente de pe piaţă;
  •  Verifică corectitudinea întocmirii documentelor financiare;
  • Recepţionează şi soluţionează prompt reclamaţiile clienţilor.

Dacă eşti cointeresat şi consideri că corespunzi cerinţelor de mai sus, trimite CV-ul la adresa contact@cunoastetitara.md

Salut. Texte oficiale de alea care să te facă să te simți ca în parlament n-avem.
Noi suntem Cunoaște-ți Țara. Suntem o echipă de tineri care organizează și petrec excursii și drumeții în România. Mulți dintre cei care au călătorit cu noi spun că suntem realizatori de vise, sursă de inspirație, agenți ai frumosului, etc. Noi spunem simplu, suntem o agenție care-și respectă și chiar iubește clienții și facem totul pentru ca tu să te simți bine și să te întorci cu cele mai frumoase amintiri din excursiile pe care le organizăm. www.cunoastetitara.md

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Gavriil Bănulescu Bodoni 27
Număr de contact:
068409970
contact@cunoastetitara.md