Publicat  11 Mai 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Manager (cazare pacienți)

Smile Dent Team Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Oferim și servicii de cazare și transportare pacienților străini care vin să se trateze la noi. Pentru a gestiona aceasta subdiviziune, recrutăm o persoana responsabilă, cu experiență în sfera ospitalitații.

Responsabilități principale:

  • Planifică, organizează și controlează toate activitățile din secția care o gestionează;
  • Monitorizează rezervările zilnice cu scopul utilizarii raționale a spațiilor disponibile pentru clienți;
  • Monitorizează procedurile de check-in și check-out, inclusiv rezervările și plățile;
  • Controlează în permanență calitatea serviciilor oferite de echipa în gestiune;
  • Organizează și controlează soluționarea rapidă a reclamațiilor pacienților și întreprind măsuri corective și preventive în legătură cu acestea;
  • Analizează gradul de satisfacție a pacienților și întreprinde măsuri corective cu scopul îmbunatățirii acestuia;
  • Promovează imaginea hotelului prin organizarea și implementarea unor activități de marketing și publicitate;
  • Este responsabil de instruirea și evaluarea angajaților din subordine;
  • Participă la implementarea instrumentelor moderne de automatizare a proceselor din subdiviziunea gestionată.

Cerințe:

  • Experiență de lucru în industria hotelieră (în funcție similară/relevantă);
  • Competențe de organizare și control eficient a proceselor;
  • Cunoștințe de limba română, rusă și Italiană;
  • Licență în managementul ospitalității/turism constituie un avantaj!

Beneficii oferite:

  • salariu competitiv;
  • investiții în instruire;
  • posibilități reale de avansare în funcție;
  • tratament stomatologic la prețuri speciale din moment ce ne ești coleg de mai mult de 6 luni.

Așteptăm CV-ul Dvs. până la 30.04.2022 la adresa de email: hr@smiledent.md

Abilități cheie
Abilitatea de a soluționa eficient problemele Comunicare clară și eficientă Lucru în echipa Managementul relației cu clienții (CRM)

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Team - building

Traininguri

Ajutor căsătorie, naștere copil

Misiunea noastră e să ajutăm cât mai mulți oameni să obțină o dantură sănătoasă. Pentru a face acest lucru, suntem la grija sănătății orale a pacienților noștri de 10 ani. In prezent avem 3 clinici în Moldova si 2 clinici in România.

Clinica noastră oferă tot spectrul de servicii stomatologice: terapie, chirurgie, implantologie, protetică, ortodonție, estetică. Avem la activ peste 8000 de dinți tratați, zilnic tratăm peste 50 de pacienți și suntem mândri de asta.

Avem o echipă mare, incusiv in vînzări, marketing, suport, call centru si ne extindem în continuare! Invităm colegi ambițioși, responsabili și pro activi în echipa noastră!

Foto și video

Contacte

Adresa sediului central
str. Izmail, 88
Număr de contact:
079601077
hr@smiledent.md