Publicat  16 Aprilie 2022

Administrator

Dream Beauty House Chișinău Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Experiență:
de la 2 ani

Salonul Dream Beauty House este în căutare de Administrator.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Abilități excelente de comunicare, responsabilitate
  • Flexibilitate în regim de muncă
  •  Atitudinea prietenoasă și pozitivă față de client
  • Сunoașterea sistemului CRM și YClients (ar fi un avantaj)
  •  Experiența domeniu și vânzări (ar fi un avantaj)

Responsabilități:

  • Întâmpinare clienților
  • Primirea și procesarea SMS (Instagram; Facebook) Apelurilor.
  • Asigurarea evidenței clienților prin sistemul CRM
  • Programarea clienților prin sistemul YClients
  • Efectuare si gestionarea plăților prin aparatul de casă
  • Informarea clienților despre ofertele disponibile ale salonului

Noi oferim :

  • Pachet social integral
  •  Salariu fix
  • Grafic de munca flexibil (în ture)
  • Colectiv prietenos
  •  Mediu de muncă plăcut

Ne aflăm în CC ATRIUM

Dream Beauty House este un salon de frumusețe nou. Ne aflăm la Atrium și suntem în căutarea celor mai creativi colegi.  Te așteptăm în echipa noastră!

Contacte

Adresa sediului central
CC Atrium
Număr de contact:
079051907
Lumybalan@icloud.com