Publicat  22 Aprilie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Specialist SMM/Copywriter Limba Franceză

Bismobil Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Ești pasionat/ă de social media? Ai inițiativă și creativitate? Cunoști limba Franceză?
Ai capacitatea de a-ți organiza activitatea astfel încat să-ți atingi obiectivele?
Îți dorești să lucrezi într-o companie, care te încurajează să te dezvolți profesional și personal?
Atunci … locul tău este la noi!

Alătură-te echipei de Marketing a companiei Bismobil Kitchen!

Responsabilități:

  • Managementul paginilor companiei pe rețelele de socializare;
  • Generarea ideilor de promovare și crearea strategiilor de comunicare;
  • Crearea calitativă și rapidă a conținutului scris pentru postări, articole în limba Franceză;
  • Monitorizarea trendurilor în Social Media;
  • Lucrul cu diverse instrumente online pentru crearea conținutului (cu susținerea echipei din departamentul de marketing);
  • Dezvoltarea continuă a comunităților pe Facebook, Instagram etc.

Profilul candidatului:

  • Abilități bune de comunicare și scriere în limba Franceză;
  • Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj;
  • Să fii proactiv/ă, ambițioas/ă, energic/ă și responsabil/ă;
  • Deschis/ă spre a învăța lucruri noi;
  • Atent/ă la detalii;
  • Felxibil/ă la schimbări;
  • Bune abilităti de lucru în echipă.

Ce oferă compania?

  • Instruire și training-uri de specialitate;
  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
  • Program de lucru — full time, de la ora 9:00 la 18:00, luni - vineri, cu posibilitatea desfășurării activității de la distanță;
  • Oportunitatea de a interacționa cu piața locală și internațională;
  • Angajare oficială, asigurarea socială și medicală;
  • Salariu stabil;
  • Perspective de creștere într-o companie ce se dezvoltă pe plan internațional;
  • Oportunitatea de a crea strategii proprii pentru proiecte și campanii.

Te așteptăm în familia Bismobil Kitchen!

Mai bine de 9 ani creăm cu entuziasm și pasiune bucătării la comandă individuală pentru clienții din Republica Moldova și Europa.

După ce am devenit lideri în crearea bucătăriilor la comandă din R. Moldova, în 2020 am început să ne extindem și pe teritoriul României avînd la momentul de faţă 8 showroom-uri.

Pentru că suntem energici și ambițioși, ne-am propus să deschidem 50 de showroom-uri pe întreg teritoriul României până la sfârșitul anului 2022.

În luna aprilie 2021 am deschis și primul showroom din Bulgaria, la Sofia, și nu ne oprim aici!

Suntem siguri că vom avea succes, deoarece clienții au încredere în noi și în serviciile & produsul Bismobil Kitchen! Noi avem grijă să oferim mai multă valoare față de așteptările clienților, la prețuri corecte și argumentate.

 Bismobil Kitchen – plăcerea de a găti acasă!

Foto și video

Contacte

Adresa sediului central
Chisinau, str. Pan Halippa 18
hr.bismobil@gmail.com