Publicat Recent

Personal la curatenie fara experienta / Горничная в гостиницу

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

MERCURE CHISINAU CENTER JAZZ HOTEL****  este primul hotel de 4 stele din reteaua ACCOR MERCURE deschis in Chisinau. Oferă o locație în centrul orașului și spații de întâlnire fantastice, perfecte pentru călătorii de afaceri si calatorii.

MERCURE CHISINAU CENTER JAZZ HOTEL****

angajeaza CAMERISTA si Personal la Curatenie in Hotel fara experienta / Горничная в гостиницу

Responsabilități de bază:

  • asigură curătenia şi igiena camerelor conform normelor stabilite;
    aeriseşte camerele;
  • menține o colaborarea continua cu toate departamantele hotelului;
  • verifică inventarul şi functionalitatea  din dotarea camerelor şi semnalează lipsurile sau defectiunile;
  • bunăvoință, responsabilitate, punctualitate, diligență;

Compania oferă:

  • program de lucru full time;
  • angajare oficială;
  • pachet social complet;

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la nr de telefon [vezi telefon]069822009

Trimite CV

Despre companie

MERCURE HOTEL CHISINAU CENTER JAZZ **** este situat pe strada Vlaicu Parcalab 72, Chisinau, MD-2012

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte