Publicat  31 Octombrie 2022

Personal la curatenie fara experienta / Горничная в гостиницу

JAZZ Hotel Chisinau Chișinău În ture 7500 MDL

Informații de bază

Salariu:
7 500 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără experiență

Hotelul Jazz angajeaza Personal la Curatenie in Hotel fara experienta / Горничная в гостиницу

Responsabilitatile de baza:
• Este responsabila pentru ordinea camerilor;
• Respectă toate instrucţiunile interne şi regulile hotelului;
• Îndeplineşte lucrări conform planului de curăţenie generală.

Cerințe:
• bunăvoință, responsabilitate, punctualitate, sarguinta;
• aptitudini necesare pentru a îndeplini activitățile de menaj;

Condiții de muncă:
• program de lucru în ture;
• angajare oficială;
• pachet social complet;

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la nr de telefon 022 21 26 26, 068676728

JAZZ Hotel**** este situat pe strada Vlaicu Parcalab 72, Chisinau, MD-2012

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
strada Vlaicu Pircalab 72, Chisinau, MD-2012
Număr de contact:
068676728
info@jazz-hotel.md