Publicat  08 Decembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Montatori de aer conditionat si ventilare - România, Constanța

Avi Clima S.R.L. Constanța Full Time de la 800 EUR
Avi Clima S.R.L. Constanța Full Time 800 EUR

Informații de bază

Salariu:
de la 800 EUR
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Constanța
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Compania Avi Clima S.R.L., angajează pentru filiala din Constanța
Montatori sisteme aer conditionat si ventilare.
Angajarea este posibila chiar daca detineti doar Pasaport Biometric.

Responsabilitati:
- Asigura livrarea si instalarea aparatelor de aer conditionat, sistemelor de climatizare etc;
- Respecta normele de securitate in munca si standardele de executie ale societatii;
- Raspunde de starea si integritatea fizica a echipamentelor primite pentru desfasurarea activitatii;
- Raspunde de materialele primite in gestiune.

Cerinte:
- Instalarea sistemelor de aer conditionat rezidentiale si profesionale, climatizare si ventilatie;
- Punctualitate, seriozitate;
- Persoana responsabila si de incredere;
- Disponibilitatea de a invata si de a se adapta la mediul de lucru;
- Atentie la detalii;
- Persoana apta medical pentru munca fizica;
- Detinerea permisului de conducere cat. B este un avantaj;

P.S. Cazare din partea casei.

Pentru mai multe detalii, va rog sa ne contactati telefonic: 069 501 222
CV-ul remiteti la email: valentin.staver@aviclima.md

Компания Avi Clima появилась на рынке в 2010 году и начала стремительно развиваться. Во многом успех фирмы был связан с исключительно удачным выбором фирмы- производителя техники — компании Daikin. Надежные партнеры становятся залогом репутации, чем больше развивается Daikin, тем совершеннее становятся услуги Avi Clima.

Avi Clima известна в Молдове уже много лет и все это время она занимается самым важным для человека делом – обеспечивает чистоту и свежесть воздуха, которым все дышат. Каким бы прекрасным не было помещение, вряд ли кто-то захочет надолго в нем остаться, если внутри будет совершенно нечем дышать. Именно поэтому компания Avi Clima предлагает всем желающим полноценные решения по климатизации.

Компания Avi Clima - это пример идеального сочетания двух незаменимых составляющих – высококлассной техники и команды профессионалов.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Uzinelor 88
Număr de contact:
069501222
valentin.staver@aviclima.md