Publicat  20 Septembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Оператор отделения

Nova Poshta Chișinău Full Time 8000 MDL

Informații de bază

Salariul:
8000 MDL
Full Time
Experiență:
Fără experiență
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Основные обязанности:

  • Учёт посылок в 1С;
  • Приём-выдача посылок;
  • Сканирование, сортировка, маркировка, упаковка посылок;
  • Ведение ежедневной отчётности в 1С по наличным деньгам.

Требования к кандидатам:

  • Высокий уровень работоспособности;
  • Дисциплинированность;
  • Ответственность.

Мы предлагаем:

  • заработную плату: 8000 леев netto;
  • график работы - 6 дней в неделю , ПН-ПТ с 10.00 до 19.00 , СБ с 10.00 до 15.00;
  • официальное трудоустройство и соблюдение социальных гарантий.

Заинтересованных кандидатов просим высылать резюме с пометкой "оператор отделения" на e-mail: hrjob@novaposhta.md

Nova Poshta Moldova- intră în grupa companiilor poștale internaționale "Nova Poshta".

În anul 2014 , compania Nova Poshta Ucraina a luat decizia de a ieși pe piața internațională cu serviul de express livrare locală pe piața Republicii Moldova.

În prezent, Nova Poshta Moldova numără 4 terminale: Chișinău -2, Bălți – 1, Comrat-1; 13 oficii poștale în Chișinău și dezvoltă dinamic deschiderea oficiilor poștale pe întregul teritoriul țării.La momentul de față sunt deschise deja 6 filiale regionale , iar până la sfarșitul anului se planifică deschiderea lor în toate orașele țării.

Compania noastră oferă cele mai optimale condiții de livrare pe teritoriul țării , cât și în afara ei. Clienții noștri corporativi sunt : Makeup, Loteria Națională, Orange , Rozetka.ua, Pandashop.md, Samsung ,Avon Cosmetics,Bemol Retail , Herbalife, Iherb, Kaufland și altele. Nova Poshta Moldova face parte din organizația AmCham.

Avantajul nostru – livrare în orice punct al țării timp de 24 ore. Politica de gestionare a personalului companiei este bazată pe profesionalism, obținerea rezultatelor și demonstrarea angajamentului față de valorile implicate în muncă, acestea fiind o condiție și o garanție al creșterii și avansării pe plan profesional în New Post International MLD.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Barbu Lautaru 3
Număr de contact:
061000980
hrdocuments@novaposhta.md