Publicat Recent

Manager Vânzări B2B - Brand Manager

Informații de bază

Salariu:
14 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Realizarea planului de vânzări si altor indicatori KPI.
  • Coordonarea lucrului cu clienții existenți:
    - consultare (telefon, online, personal);
    - procesare comenzi (telefon, online);
    - vizita la sediile clienților (saloane de frumusețe).
  • Identificarea clienților noi.
  • Organizarea seminarilor și trainingurilor:
    -pregatirea materialului;
    -prezentarea materialului;
    -organizarea logistică a evenimentelor.
  • Lucrul cu pagina de socializare a Brandului:
    -postari/istorii conform Media Planului;
    -prelucrare poze/editare video;
    -corespondența prin mesagerie.
  • Generarea continua de idei pentru campanii de promovare si oferte periodice.
  • Studiul pieței, identificarea și monitorizarea concurenței.
  • Alte obligații la necesitate.

Cerințe:

  • Studii superioare.
  • Experiență în vânzări B2B minim 2 ani.
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor rusă și engleză.
  • Permis de conducere cat.B.
  • Cunoașterea nișei de cosmetice profesionale pentru păr constituie un avantaj.
  • Interes în domeniul afacerilor saloanelor de frumusețe
  • Capacitatea de a menține constant nivelul înalt de entuziasm și motivație
  • Spirit energic, pozitiv, orientat spre prosperitatea clientului.

Condiții de muncă:

  • Post full-time cu flexibilitate în regimul de lucru.
  • Salariu motivant, corelat cu nivelul de expertiză și performanță [vezi telefon]14.000-20.000
  • Recompensa si achitarea cheltuielilor pentru utilizarea automobilului propriu (la dorință).
  • Oportunitatea de a fi parte a echipei interanționale și a dezvolta local un brand cu perspective și valori etice înalte.
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte