Publicat Recent

Office Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Cunoașterea calculatorului și a programelor Microsoft Office
  • Abilități de comunicare și prezentare
  • Cunoștințe de gestiune și organizare

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială
  • Salariu motivant
  • Posibilitate de creștere și dezvoltare profesională

Responsabilități:

  • Calibrarea lead-urilor în CRM
  • Îndeplinirea rapoartelor lunare/săptămînale
  • Ajutor pentru specialistul de SMM și promovare
Trimite CV

Despre companie

Detalii.md – este Ghidul Tău spre Cetățenia Română!
Am pregătit pentru dumneavoastră toate toate serviciile de care aveți nevoie pentru a restabili cetățenia română și a realiza toate actele românești necesare, în timp optim și la cele mai bune condiții. Încrederea oferită de noi se bazează pe profesioniști calificați, corectitudine, bon fiscal, suport în orice moment

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?