Publicat Recent

Recepționist/ă Centru Medical

Informații de bază

Salariu:
de la 6 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

AMERICAN MEDICAL CENTER angajează Recepționist/ă!

Responsabilități:

  •  Întâlnirea și coordonarea pacienților;
  •  Consultare cu privire la tipurile de servicii;
  •  Înregistrarea rapidă a clientului în sistemul informațional;
  •  Lucrul cu casierie / terminal;
  •  Înregistrarea pacienților la doctori și monitorizarea prezenței doctorilor;
  •  Recepționarea și prelucrarea apelurilor.

Cerinţe faţă de candidat:

  •  Studii sau experiență în domeniul Medical;
  •  Cunoștințe avansate PC (MS Office, Word, Excel);
  •  Cunoașterea fluentă a limbilor române, rusă și engleza;
  •  Dicție bună și atitudine respectuoasă față de pacienți și medici;
  •  Responsabilitate și punctualitate.

Ce oferim noi:

  •  Lucru într-o echipă tânără
  •  Dezvoltare personală continuă
  •  Grafic de lucru part time (6 ore) L-V 14:00-20:00; S (1/2) 8:00-14:00.

Expediază CV-ul cu mențiunea (Recepționist/ă) la adresa info@medconsulting.md
*La interviu vor fi invitați doar candidații care întrunesc cerințele postului!

Trimite CV

Despre companie

Revista Aquarelle este prima revistă pentru femei din Republica Moldova. De la momentul apariției și pînă în prezent, timp de 18 ani, revista Aquarelle deține poziția de lider pe piața edițiilor periodice din Republica Moldova. Aquarelle oferă oamenilor de succes posibilitatea de a-și împărtăși experiența cu întreaga societate moldovenească.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte