Publicat  02 Februarie 2023

Meșter pe reparația motoarelor la automobile

Perselect Company SRL Chișinău, Ciocana Full Time de la 10000 MDL
Perselect Company SRL Chișinău, Ciocana Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 3 ani
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Un service auto modern este în căutare de personal pentru poziția de Mecanic auto.

Responsabilități:

  •  executarea operativă și calitativă a lucrărilor de reparație.

Cerințe:

  •  cunoașterea construcției automobilului;
  •  dorință de a munci și a câștiga bani;
  •  responsabilitate
  •  experiență de muncă în domeniul dat

Condiții de lucru:

  •  oportunitatea de a lucra într-un mediu confortabil;
  •  salariu de la 10 000 lei  ;
  •  angajare oficială în câmpul muncii și pachet social, prânzurile din contul companiei;
  •  oferirea uniformei și a tuturor instrumentelor de lucru necesare.

Regim de lucru:

  • Luni- Vineri de la 09.00-18.00  (1 oră pauza de masă),  sâmbete lucrătoare de la  09.00-14.00.

 Candidații interesați pot să ne contacteze la numărul de telefon: 067448244 (viber, whatsapp) sau ne puteți scrie la adresa de e-mail: perselect7@gmail.comm

Despre companie

Compania prestează servicii de recrutare a personalului

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
067448244
perselect7@gmail.com