Publicat  26 Mai 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Asistent Personal

Aquarelle Group Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Descrierea Jobului:

  • Coordonarea și stabilirea întâlnirilor de afaceri;
  • Coordonarea agendei și acordarea suportului administrativ directorului general
  • Preluarea atributiilor managerului in lipsa acestuia;
  • Indeplinirea activităților zilnice de secretariat;
  • Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice;
  • Asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor;
  • Preluarea, înregistrarea, distribuirea documentelor, îndosariere și arhivarea corespondenței;
  • Asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, email;
  • Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management;
  • Asigurarea suportului administrativ pentru departamentele interne;
  • Coordonarea relatiei cu furnizorii si clientii companiei;

Cerințe față de candidați

  • Obligatoriu experienta pe o pozitie similara;
  • Obligatoriu cunostinte de limba romana si rusa la nivel avansat, atat scris cat si vorbit.
  • Cunoastere limbilor engleza prezinta avantaj;
  • Cunostinte avansate de utilizare a computerului pachetul MS Office, Internet si capacitatea de a lucra pe mai multe programe/sisteme simultan;
  • Seriozitate, atentie distributiva, amabilitate, memorie vizuala;
  • Capacitate de comunicare, persoana dinamica, pro-activa;
  • Capacitate de auto-organizare,organizare a timpului, sarcinilor la locului de muncă si stabilire a prioritatilor;
  • Capacitate de a lucra in echipa;
  • Capacitate de a respecta termene limită;
  • Capacitate de lucru in conditii de stres;
  • Atitudine pozitiva;
  • Abilități bune de comunicare, punctualitate, eficiență ridicată, responsabilitate

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV la Mihaela@businessclass.md sau să ne contactați la numarul de telefon 069283942.

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilități de ascultare Abilități de comunicare Adaptabilitate Comunicare clară și eficientă Inteligență emoțională Lucru în echipa Managementul relației cu clienții (CRM) Productivitate și organizare Abilități interculturale

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Călătorii

Acoperire costuri certificări profesionale

Revista Aquarelle este prima revistă pentru femei din Republica Moldova. De la momentul apariției și pînă în prezent, timp de 18 ani, revista Aquarelle deține poziția de lider pe piața edițiilor periodice din Republica Moldova. Aquarelle oferă oamenilor de succes posibilitatea de a-și împărtăși experiența cu întreaga societate moldovenească.

Contacte

Adresa sediului central
Puskin 47/1 casa 5
Număr de contact:
069283942
Mihaela@businessclass.md