Publicat Recent

Graphic designer

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Echipa Brand Media Group este în căutarea unei persoane pentru poziția vacantă de grafic designer.

Responsabilități:

  • Elaborare design graphic pentru bannere pe rețele de socializare și alte platforme online;
  • Elaborare design graphic pentru producție de tipar.

Cerințe:

  • Experiență de lucru în calitate de designer grafic (la CV se va anexa portofoliul de lucrări executate);
  • Cunoașterea limbilor română și rusă (engleza constituie un avantaj);
  • Creativitate, perseverență şi capacitate de a îndeplini sarcinile în mod independent şi profesionist;
  • Aptitudini organizatorice și spirit de echipă;
  • Responsabilitate și disciplină;
  • Lucru în echipă.

Condiții de muncă:

  • Posibilitatea de a fi parte a unei echipe dinamice;
  • Angajare oficială;
  • Program de muncă stabil: 09:00-18:00 (luni-vineri);
  • Echipament și oficiu modern în centrul orașului Chișinău.

Pentru a face parte din echipa Brand Media Group, expediază CV-ul la adresa: nistoranastasia@gmail.com">nistoranastasia@gmail.com, contentbrandmedia@gmail.com">contentbrandmedia@gmail.com sau contactează-ne direct la numărul: + [vezi telefon]373 60 06 18 99

Trimite CV

Despre companie

We take a comprehensive approach to helping our clients succeed, providing effective creative design, powerful content writing, and solid strategic guidance. There are no egos or big agency politics here – just us, working for you.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Grigore Ureche 56/1, mun. Chișinău