Publicat  17 Mai 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Account Manager

DAD Human Capital Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Suntem DAD Group. Prestăm servicii de contabilitate și recrutare.
Căutăm un coleg sociabil și energic, care va promova serviciile companiei și va contribui la dezvoltarea și menținerea relațiilor de afaceri cu clienții.

Atribuții:

  • Extinderea portofoliului de clienți noi B2B
  • Contactarea clienților pentru identificarea nevoilor și oferirea informațiilor necesare
  • Promovarea serviciilor companiei prin ofertarea clienților și negocierea contractelor
  • Îmbunătățirea procesului de vânzare sau ajustarea strategiei în baza tendințelor pieței
  • Urmărirea realizării targetelor și îndeplinirea rapoartelor de performanță

Competențe și abilități necesare:

  • Studii superioare
  • Cunoștințe de contabilitate
  • Experiență de la 1 an în vânzări B2B
  • Cunoaștere avansată a limbilor română și rusă
  • Cunoștințe PC (Microsoft Office, Outlook, Presentation)
  • Inițiativă, reziliență, autodisciplină
  • Bune abilități de negociere, comunicare și relaționare

Noi îți oferim:

  • Angajare oficială cu salariu achitat la timp
  • Echipă profesionistă și energică
  • Oportunitatea implementării propriilor inițiative
  • Training-uri și team building-uri
  • Ceai, cafea, fructe și suport constant

Regim de lucru: Luni – Vineri, 8:30 - 17:30
Locație: sec. Ciocana, str. Igor Vieru 15/3

Dacă crezi că suntem compatibili, expediază-ne CV-ul, indicând poziția vizată, la adresa de email hc@dad.md

P.S. Chiar de nu ai experiență în vânzări, dar deții cunoștințe temeinice în contabilitate și HR, te încurajăm să aplici!

Despre companie

DAD Human Capital oferă servicii aferente Capitalului Uman:

  • Recrutarea și selecția personalului
  • Evidența Resurselor Umane
  • Trainings
  • Audit al Departamentului de Resurse Umane

Contacte

Adresa sediului central
str. Igor Vieru 15/3
Număr de contact:
069995545
hr@dad.md