Publicat  11 Octombrie 2022

Angajam tractorist in agricultura

Vila Demetra Toate regiunile Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Full Time
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Toate regiunile

Descrierea poziției vacante

TRACTORIST in agricultura:

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Studii de specialitate;
- Experienţă  in specialitate

Responsabilităţi:

  • execută mecanizat lucrări agricole pentru toata gama de lucrări în câmp, pentru înființarea și întreținerea culturilor și alte lucrări pentru producția de cereale, plante tehnice, plante furajere,
  • execută lucrărilor de pregătire a solului, însămînțarea culturilor agricole, întreținerea culturilor, recoltarea plantelor furajere, întretinerea agregatelor de lucru;.
  • răspunde de lucrările agricole pecare le efectueaza (arat, semanat, discuit, recoltat, fertilizat, erbicidat;
  • întreține și repară tractorul;
  • cunoaște rolul principalelor piese componente ale tractorului și gradul admisibil de uzură a pieselor solicitate;
  • cunoaște modul de demontare-montare și revizie a motorului;
  • cunoaște caracteristicile combustibilului și luberfianților folosiți și folosirea lor în diferite perioade;

Oferim:

  • Salariu avantajos și prime în funcție de performanțe;
  • Pachet social;
  • Transport tur-retur: din/la (Chișinău/Trușeni);
  • În caz de necesitate oferim cazare.

Violeta Chirila, 069112727

Despre companie

Gospodarie Taraneasca

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Truseni
Număr de contact:
069112727
chirilavioleta1974@gmail.com