Publicat  06 Decembrie 2022

Operator la mașina de matlasat

Steaua Reds SA Toate regiunile În ture 7000 MDL

Informații de bază

Salariu:
7 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Toate regiunile

Cerințe:

  • Întreprinderea cu Capital Străin Steaua – Reds SA, angajează la serviciu operator la mașina de matlasat.
  • Graficul de muncă în ture (II schimburi)
  • Întreprinderea oferă:
  • Asigură instruirea practică, achitată din contul întreprinderii;
  • Condiții de muncă favorabile și angajare oficială în câmpul muncii;
  • Salariul motivant și competitiv;
  • Tichete de masă.

Responsabilități:

  • Candidatul nostru:
  • Este o persoană responsabilă și receptivă;
  • Are experiență cu un utilaj industrial cu panou de comandă, minime cunoștințe calculator, abilitate de
  • lucru în echipa, fire organizata;
  • Disponibil și deschis pentru a învăța o meserie nouă;
  • Stabil și determinat de a activa pe termen lung în cadrul întreprinderii.

Persoanele interesate, ne pot contacta la numerele de telefon: 022-20-40-59, 069442828
Vă așteptăm în echipa noastră!

Предприятие с иностранным капиталом «STEAUA REDS SA» было создано на базе трикотажной фабрики, одной из структурных единиц знаменитого трикотажного объединения «Steaua». Новое предприятие сочетает в себе лучшие традиции трикотажного дела: 50 лет производства, огромный опыт, мастерство и качество в сочетании с итальянским стилем, передовыми технологиями и безупречным вкусом.

Наша компания производит полный ассортимент трикотажной одежды для мужчин, женщин и детей: свитера и куртки, блузки и жилеты, шапки, шарфы и многое другое.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
069442828
cadre@steauareds.md