Publicat Recent

Reprezentant Comercial Chișinău

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

British American Tobacco, lider global în industria tutunului, îți oferă oportunitatea de a te alătura echipei comerciale din Chisinau în rolul de Reprezentant Comercial.

Dacă ai talentul și motivația să fii parte din acest succes, vei descoperi că suntem interesați să te susținem în atingerea potențialului tău maxim. Aplica aici: https://csb.bat.com/job-invite/46166/

RESPONSABILITATI:

  • Identifică oportunitățile comerciale noi și dezvoltă relația cu clienții existenți;
  • Implementează modelul de distribuție in teritoriu conform obiectivelor setate si a celor mai bune practici din companie;
  • Atinge obiectivele de disponibilitate si calitate a produselor, obiectivele de distribuție si minimizează situațiile de lipsa stoc;
  • Aplica managementul comenzilor pentru întreg teritoriul;
  • Calitatea produselor: se asigura ca stocurile sunt monitorizate si rotația lor este executata la anumite intervale pentru a respecta politica de stocuri a companiei (FIFO – primul intrat, primul ieșit) si produsele returnate colectate sunt in conformitate cu politica;

 CERINȚE:

  • Abilitați de comunicare, negociere;
  • 2 ani experiența într-un rol similar;
  • Spirit de organizare;
  • Spirit de echipa;
  • Onestitate si etica;
  • Fără antecedente penale;
  • Permis de conducere categoria B - cu o vechime de cel puțin doi ani;
  • Studii superioare;
  • Bune cunoștințe de limba engleza și rusa;
  • Cunoștințe Microsoft Office.

CE OFERIM:

  • Oportunitatea de a activa într-o companie multinațională
  • Dezvoltare profesională și personală
  • Pachet salarial atractiv
  • Mașină de serviciu
  • Asigurare medicală facultativă
  • Tichete de masă
Trimite CV

Despre companie

British American Tobacco (www.bat.com) este o organizaţie globală, cu o istorie consacrată cu un viitor promiţător şi dinamic. Multumita angajaţilor noştri am continuat să ne dezvoltăm şi să depăşim aşteptările într-o piaţă foarte complexă şi plină de provocări.

Scopul nostru este sa devenim cea mai de succes companie din industria tutunului în toate pieţele noastre prin furnizarea de produse excelente; oferind încrederea şi responsabilitatea aşteptate de la mărcile de consum global.

Dacă aveţi talentul şi motivaţia să fiti parte din acest succes veţi descoperi că suntem interesati sa va sustinem in atingerea potenţialului dvs. maxim.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?