Publicat Recent

Manager Inginerie

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 4 ani
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Ai studii superioare in domeniu de inginerie;
  • Experiența anterioară pentru o astfel de poziție prezintă avantaj;
  • Cunostințe în utilizarea pachetului MS Office,AutoCAD, Solid Edge;
  • Cunoști limba engleză – nivel avansat iar limba germana nivel B1-B2;
  • Ai o gândire analitică orientată spre proces;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Cunoștințe electrotehnice la nivel de utilizator;
  • Ești disponibil de a calatori și cunoaște ceva nou;

Condiții de muncă:

  • Formarea carierei în cadrul unei echipe de profesioniști;
  • Condiții de lucru la standarde internaționale;
  • Salariu motivant și competitiv;
  • Pachet social deplin;
  • Transport asigurat în mun. Bălți;

Responsabilități:

  • Să implementezi cele mai bune practici, standarde și proceduri în toate funcționalitățile de întreținere;
  • Revizui și să evaluezi activitățile inginerești;
  • Să coordonezi și supraveghezi echipa, pentru a se ocupa de toate sarcinile/activitățile axate de inginerie;
  • Să formezi o echipă bine operată;
  • Vei îmbunătăți operațiunile de întreținere pentru a economisi costuri și timp de lucru;
  • Să elaborezi rapoarte zilnice/săptămânale/lunare.
Trimite CV

Despre companie

Companie Germană specializată în producerea de producție electronică și electrotehnică.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte