Publicat  09 Decembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Manager vinzari (construcții din aluminiu și PVC)

Horus Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

(Vinzari construcții din aluminiu și PVC - uși, ferestre, rolete etc.)

Dacă ești ambițios, sociabil și activ, atunci vino să faci parte din echipa noastră

Cerințe:

  • Studii superioare.
  • Experiență în vînzări constituie avantaj.
  • Cunoștințe avansate de operare PC.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Creativitate și ingeniozitate.
  • Responsabilitate, disciplinare, abilități de conducător.

Responsabilitățile și sarcinile postului:

  • Elaborează și urmărește realizarea planului de vînzări și profit.
  • Organizează și planifică întîlniri, negocieri, prezentări.
  • Identifică direcții de dezvoltare a secției de vînzări și propune promovarea de servicii noi
    și soluții.
  • Întocmirea rapoartelor interne.
  • Promovarea companiei.

Compania oferă:

  • Salariu atractiv și motivare avantajoasă.
  • Condiții de muncă într-un birou confortabil.
  • Întreg pachet social.

Așteptăm CV-ul, cu indicarea postului, la adresa electronică: resurse@horus.md

Horus este o companie de construcții care activează pe piața din Moldova din anul 1995.

Inițial compania și-a desfășurat activitatea în domeniul instalării și întreținerii de utilități (sisteme de încălzire și gaz), pentru ca ulterior să-și extindă echipa de profesioniști și în domeniul construcției imobiliarelor. Principalul pilon pe care se ghidează compania zi cu zi este calitatea superioara a serviciilor oferite și a lucrărilor finalizate.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Mun.Chisinau, str.M.sadoveanu 4/10
Număr de contact:
069077439; 022 401 329
resurse@horus.md