Publicat  04 Iulie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Copywriter

HR-Consulting Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Copywriter

Responsabilități:

  • Traducerea și adaptarea broșurilor, pliante, textelor de pe site-ul companiei;
  • Controlul procesului de proiectare a aspectului (verificarea textului, aprobarea);
  • Verificarea tuturor bannerelor și prezentărilor pentru respectarea condițiilor și corectitudinea programelor și promoțiilor;
  • Scrierea textelor pentru rețele de socializare;
  • Selectarea pozelor pentru brand și crearea conținutului pentru comunicare;
  • Participarea la planificarea, organizarea și desfășurarea de evenimente, în funcție de format și subiect;

Cerințe:

  • Cunoașterea excelentă a limbilor română și rusă (vorbit/scris), engleza reprezintă avantaj;
  • Experiența în domeniu sau în funcții similare este bine venită;
  • Studii superioare;
  • Abilități bune de comunicare și scriere;

Oferim:

  • Angajare oficială din prima zi cu tot pachetul social;
  • Grafic luni-vineri, 09:00-18:00;
  • Oficiu comod cu locația în centrul orașului;
  • Salariu fix + bonus și posibilitatea avansării.

Așteptăm CV specialiștilor interesați la e-mail tt80@search4staff.com iar pentru mai multe detalii apelați la nr 069638007

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea personalului profesionist.

Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor în cultura companiei și să se integreze rapid în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.

Mergem în întâmpinarea fiecărui client și candidat, astfel încât să putem stabili o relație durabilă între toți jucătorii pieței de muncă și să clădim punți trainice între cele două maluri ale acesteia.

Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.

Contacte

Adresa sediului central
Str. Ștefan cel Mare și Sfânt, 141/1
Număr de contact:
062101290
inbox@search4staff.com