Publicat Recent

Operator Call Center

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Te așteptăm să te alături unei echipe tinere, cu colegi super prietenoși și o atmosferă mai mult decât placută.
Oferim training de inițiere, așa că vei afla tot ce ai nevoie pentru a face performanță!

Beneficiile de care vei avea parte:
  • salariu fix și bonusuri de performanță
  • mediu de lucru plăcut într-un oficiu amplasat în centrul orașului
  • instruire și suport din partea mentorilor și a colegilor
  • program de lucru flexibil, 40 ore pe săptămînă
  • teambuilding-uri trimestriale și alte beneficii garantate

Descrierea jobului:
  •  preluarea și inițierea de apeluri
  •  informarea clienților privind serviciile companiei

Candidatul ideal:
  • persoană sociabilă, cu entuziasm și atitudine pozitivă
  • bune abilități de comunicare în limba română și rusă
  • experiență în call center sau vânzări - beneficiu
  • cunoștințe în procesarea calculatorului (CRM - avantaj)
  • aptitudine de învățare rapidă

Transmite CV-ul tău la adresa electronică hr@asociatia.md">hr@asociatia.md , cu mențiunea postului “Operator CC”, în tema scrisorii.

Despre companie

Suntem o echipă care te ajută să îți faci viața mai ușoară. Cu zarabotka,md e ușor să pleci în lumea mare să faci parale. Noi credem în faptul că dacă stăm pe loc ne stă și norocul, așă că sună la noi să îți găsim de lucru.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?