Publicat  19 Mai 2022

Administrator (Buiucani str. Creanga 74 si str. Creanga 24/1)

Alina Cosmetics Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Alina Cosmetics angajează:

Cerințe față de candidat:

  • Ordonat, sociabil, amabil, spirit tehnic si practic;
  • Abilităţi de negociere;
  • Aptitudinea de a lucra cu documente;
  • Planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor.
Responsabilitati principale:
  • Contribuie activ la vînzarea în magazine;
  • Răspunde pentru buna desfăşurare a promoţiilor decise de către Departamentul Marketing;
  • Contribuie la menţinerea curăţeniei şi ordinei in magazin;
  • Elaborarea pontajului lunar pentru personalul din subordine şi-l  prezintă Managerului;
  • Raportarea la timp a abaterilor sesizate.
Oferim:
  • Incadrare in cimpul muncii;
  • Salariu achitat la timp;
  • Program de lucru 09.00-19.00

Pentru programari la interviu si alte detalii sunati la: 068991199 (între orele 09:00 – 17:00, de luni pînă vineri) sau trimiteti CV-ul la: Lungu.Violeta@sidalgrup.md

Сеть магазинов бытовой химии и средств по уходу за телом Alina Cosmetics широко известна в крупнейших магазинах Молдовы – Кишинёве и Бельцах. Охват сети насчитывает более 50 филиалов. Основной ассортимент магазинов составляют бытовая химия, косметика и парфюмерия, посуда, игрушки и детское питание.

Număr de contact:
068991199
Lungu.Violeta@sidalgrup.md