Publicat Recent

Operator la masina de indoit metal

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

InoxPlus este o companie specializată în producerea confețiilor din inox și anume: producerea de rezervoare din inox (cisterne, vinificatoare etc.), producerea de mobilă, importul de echipamente HoReCa și comerțul cu materie primă din inox. În 10 ani, am reușit să devenim unul dintre cei mai importanți agenți economici de pe teritoriul Republicii Moldova.

Despre noi: https://youtu.be/wRZOfJRx8O8
Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md
 Facebook: https://ru-ru.facebook.com/inoxplus.md

Responsabilități principale:

  • Fabricarea şi asamblarea produselor din oţel inoxidabil: butoaie, mese şi altele modele personalizate;
  • Experienţa relevantă în domeniul fabricației confecțiilor metalice;
  • Cunoştinţe de bază de montare;
  • Abilitatea de a lucra cu instrumente electrice şi maşini: de foraj, de îndoit, ghilotină, etc.;
  • Dorinta de a munci, seriozitate, punctualitate și simț de responsabilitate;
  • Cunoaşterea proprietăţilor materialelor, condiţiilor şi regimurilor de sudare inox;
  • Certificare în domeniu.

Cerinte:

  • Experiență relevantă ca operator/reglor pe mașină de îndoit cu comandă;
  • Materiale folosite: materiale rezistente, oțel carbon, oțel inoxidabil;
  • Operare masina, supraveghere parametri;
  • Se lucrează cu piese în serii mici/mari sau unicat;
  • Capacitatea de a lucra independent;
  • Descifrarea desenelor tehnice;
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate, fără vicii;
  • Capacitatea de integrare si cooperare in echipă, rezistenta la stress;
  • Capacitatea de identificare si solutionare a diferitelor disfunctionalități apărute și remedierea problemelor apărute;
  • Controlarea si masurarea pieselor;
  • Toate operatiile se executa conform planului tehnic.

Noi oferim:

  • Angajarea oficială cu pachet social complet;
  • Beneficiezi de SPRIJIN și ÎNDRUMARE din partea echipei noastre, începând cu alegerea locului de muncă potrivit pentru tinei;
  • Salariu motivant și competitiv + alte avantaje financiare;
  • Servicii de Cateringi;
  • Stabilitate și posibilitate de dezvoltare;
  • Echipament de protectie;
  • Locația: str.Petricani 17/3.

Dacă  ești ești dornic de a face parte din echipa noastră, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: angajare@inoxplus.md">angajare@inoxplus.md marcând în linia de subiect a scrisorii ”Operator la masina de indoit metal".

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.

Trimite CV

Despre companie

InoxPlus este o companie specializată în producerea confețiilor din inox și anume: producerea de rezervoare din inox (cisterne, vinificatoare etc.), producerea de mobilă, importul de echipamente HoReCa și comerțul cu materie primă din inox. În 11 ani, am reușit să devenim unul dintre cei mai importanți agenți economici de pe teritoriul Republicii Moldova.

Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte