Publicat  11 Octombrie 2022

Agent pentru brandul IQOS, Moldova

ООО КОНТАКТ ЦЕНТР ГРАН Toate regiunile Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Toate regiunile

Centrul de contact Gran, având o experiență mai mare de 13 ani, implementează cu success o gamă largă de proiecte pentru clienții externi. Suntem cointeresați să deservim fiecare client la standarde înalte. Lucrătorii companiei noastre sunt niște angajați calificați, educați, bine-pregătiți și politicoși. Acum suntem în căutarea unui agent ce va putea munci de la distanță pentru brandul IQOS, Moldova și care va fi gata să facă parte dintr-o echipa internațională prietenoasă.

Responsabilitățile tale:

- Să menții relații cordiale cu clienții, ajutându-i să-și rezolve rapid și profesional situațiile cu care ei se confruntă.

- Să oferi clienților suport tehnic și informații despre produsele și serviciile legate de IQOS ( înlăturarea erorilor tehnice, servicii de livare, înlocuirea dispozitivului și altele)

Activități legate de apeluri de ieșire:

- Efectuarea apelurilor de ieșire cu scopul de a oferi informații și asistență clienților.

Activități legate de apelurile de intrare:

Recepționarea apelurilor de intrare, oferind informații și suport tehnic în rezolvarea situațiilor legate de produsele brandului.

Ce așteptări avem de la tine:
- Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat.
- Să fii proactiv și să ajuți oamenii să depășească orice situație legată de brand.
- Să deții un PC și căști cu izolare fonică, precum și capacitatea de a asigura liniștea pe parcursul zile de muncă.
- Să fii sociabil/ă și să vrei să te dezvolți.
- Să ai abilitatea de a-ți exprima corect și coerent gândurile. Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj

Ce îți oferim:

- Vei fi parte a unei echipe cu renume internațional.
Angajare oficială.
- Grafic flexibil de muncă 5/2, 9:00-18:00 sau 10:00-19:00 (zile de odihnă flexibile).
Training plătit.
- Salariu motivațional (în dependență de localizarea geografică). Bonusuri atractive pentru experiența de muncă.
- Oportunități de creștere și avansare în carieră.
- Ai posibilitatea să vizitezi sediul companiei și să te integrezi cât mai mult posibil în procesele interne.
- Șansa de a face parte dintr-un colectiv prietenos.

Контакт-центр ГРАН - один из крупнейших аутсорсинговых контакт-центров. Вот уже более 15 лет мы твердо стоим на ногах. Наши филиалы активно работают в разных регионах страны и ближнего зарубежья. Мы реализуем самый широки спектр проектов для внешних Заказчиков. Мы гордимся тем, что мы делаем.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
79877507210
nadya260794@gmail.com