Publicat Recent

Șofer Categoria C, E

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
De la 3 ani
Oraș:
Strășeni

Descrierea poziției vacante

CERINȚE:
- prezența unui permis de conducere categoria C, E
- Punctualitate, atenție, onestitate, responsabilitate;
- Experiență de cel puțin trei ani.

RESPONSABILITĂȚI:
- Verificați starea tehnică a mașinii înainte de a părăsi linia;
- Asigurarea siguranței bunurilor în timpul transportului;
- Descărcarea și livrarea bunurilor livrate, înregistrarea documentației de acceptare;
- Eliminarea disfuncționalităților minore care pot sa apară în timpul conducerii autovehicolului;
- Păstrarea autovehiculelor curate.

CONDIȚII DE LUCRU:

- Un post de muncă stabil într-o companie mare;
- Pachet social complet;
- Salariu achitat la timp.

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa info@imexagro.md">info@imexagro.md  , indicand in subiectul mesajului denumirea pozitiei, sau sa ne contacteze la nr. de telefoan: [vezi telefon]069555207

Trimite CV

Despre companie

Compania "IMEXAGRO" SRL a fost fondata in anul 2003.
Compania este unul dintre cei mai mari operatori ai pieței de semințe pentru cultura mare, produse de protecție a plantelor, fertilizanți și consultanță agronomică în Moldova.
"IMEXAGRO" SRL este distribuitor al companiilor de renume:
"ZemlyakoFF", Rusia; "August", Rusia; "Fader Alliance", Marea Britanie; "UPL" (Arysta Life), Belgia; "Saaten Union", Germania; "ICL", Olanda.

Produsele oferite de "IMEXAGRO" SRL asigură protecție pentru toate culturile cultivate în Republica Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte