Publicat  16 Martie 2022

Şofer - categoria C şi E

Diazchim Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:
- Livrarea mijloacelor de producţie agricola pînă la destinaţie
- Livrarea în sezon a pesticidelor, seminţelor, ingrăşămintelor catre clienţii companiei
- Deplasări periodice peste hotare, în scopul transportării produselor seminciere de export

Cerinte:
- Permis de conducere categoria C şi E
- Experienţa de muncă minim 2 ani
- Cunoasterea limbei române şi rusă
- Abilităţi de organizare eficient a timpului
- Persoană Responsabilă şi Punctuală

Oferim:
- Salariu motivant, bonusuri de performanţă
- Pachet social, angajare oficială
- Activitate într-o Companie Stabilă în continuă Dezvoltare !

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: Corina.juncu@diazchim.md

sau sa ne contactati la nr de tel: 069280715 (departamentul Logistica)

С выходом на рынок пестицидов в Республике Молдова, в январе 2000 года, компания "DiazChim" SRL поставила перед собой задачу создать экономическую, административную и маркетинговую основу, предназначенную для полного соответствия требованиям клиентов. С командой профессионалов сегодня мы можем с уверенностью сказать, что цель была успешно достигнута.

В настоящее время мы можем гордиться статусом официального дистрибьютора всемирно известных компаний, таких как „Bayer”, „Corteva”, „Monsanto”, „Pioneer”, „FMC”, „Belchim”, „Aventro Sarl”, „Adama”, „Planta Fertilizers”. Это означает, что весь ассортимент средств защиты растений, продаваемых компанией "Diazchim" SRL, является оригинальным, зарегистрированным, сертифицированным и высококачественным. Мы предлагаем клиентам различные продукты, более чем 150 позиций, в том числе пестициды, удобрения, семена. Даже в условиях жесткой конкуренции на рынке пестицидов в стране, «DiazChim» SRL всегда занимает лидирующие позиции по объему продаж. Это связано с тем, что более 500 постоянных клиентов на протяжении многих лет уверены, что они могут нам доверять. Все усилия компании направлены на привлечение новых клиентов, а также на сохранение существующих.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
79077709
corina.juncu@diazchim.md