Publicat  15 Iulie 2022

Manager de vânzări regional

FluxMeșter Chișinău Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experiență în domeniu minim 1 an;
  • Persoană activă, energică și orientată spre rezultat;
  • Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe avansate de operare PC și Microsoft Office;
  • Abilități dezvoltate de negociere și convingere;
  • Permis de conducere, cat. B și automobil personal (se achită combustibilul și amortizarea).

Responsabilități:

  • Identificarea clienților noi;
  • Prezentarea produselor Fluxmester SRL;
  • Menținerea relațiilor cu clienții noi si existenți;
  • Analiza concurenților.

Oferim:

  • Salariu atractiv;
  • Echipă tânără, prietenoasă.

Persoanele interesate, rugăm să expediați CV-ul la adresa:
fluxmestersrl@gmail.com

Telefon: 079705077, Marian

Site: https://fluxmester.md/

FluxMeșter V.A. este producător de ferestre și uși din PVC din 2009. Un proces de producție bine organizat cu echipamente germane moderne garantează calitatea înaltă a produselor noastre. Respectând promisiunile noastre, ne străduim mereu să oferim ceva mai mult decât vă așteptați.
Cheia succesului este atenția la detalii.
Toate modelele de ferestre și uși pot fi executate în diverse completări, satisfăcând astfel nevoile oricărui client. În fiecare zi lucrăm astfel încât calitatea produselor și serviciilor companiei noastre să devină și mai mare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
mun. Chișinău, str. Balcani 53
Număr de contact:
079705077