Publicat  15 Iulie 2022

Sef de producere usi si ferestre din pvc si aluminiu

FluxMeșter Bălți Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an
Oraș:
Bălți

Te invităm să faci parte din echipa departamentului de inginerie și producere.

La angajații noștri apreciem:

  • stabilitatea și responsabilitatea;
  • abilitatea de a lucra în echipă;
  • atitudinea amabilă în relațiile cu clienții;
  • seriozitatea și punctualitatea.

Cu siguranța vei fi membrul echipei noastre dacă:

  • ai studii superioare în domeniul ingineriei
  • cunoști limba română și rusă
  • ai experiență în domeniu
  • ai abilități de Leadership

Ce atribuții vei avea?

  • Răspunde de organizarea, planificarea, coordonarea resurselor din secția de producție astfel incat sa atingă obiectivele de producție;
  • Răspunde de calitatea produselor fabricate in secție; colaborează cu departamentele implicate în fluxul tehnologic pentru eliminarea neconformitatilor de produs
  • Asigura functionalitatea utilajelor și echipamentelor din secția pe care o coordonează: colaborează cu furnizorii interni sau externi pentru maximizarea eficienței utilajelor;
  • Răspunde de aplicarea sistemelor de îmbunătățire continua în cadrul secției, astfel incat sa asigure functionalitatea utilajelor și sa optimizeze fluxurile de producție
  • Participă, monitorizează proiectele de dezvoltare de produse noi;
  • Răspunde de gestionarea / elaborarea /validarea documentației tehnice, specifice secției pe care o coordonează;
  • Instruiește și evaluează personalul din subordine pentru a asigura un nivel cât mai mare de competență pe posturi;
  • Asigură secția cu toate resursele necesare pentru desfășurarea optimă a activității;

Ce oferă Fluxmester?

  • pachet social complet;
  • salariu competitiv;
  • atmosferă de lucru plăcută;
  • posibilitatea de creștere profesională.

Telefon: 079705077, Marian
E-mail: fluxmestersrl@gmail.com
Site: https://fluxmester.md/

FluxMeșter V.A. este producător de ferestre și uși din PVC din 2009. Un proces de producție bine organizat cu echipamente germane moderne garantează calitatea înaltă a produselor noastre. Respectând promisiunile noastre, ne străduim mereu să oferim ceva mai mult decât vă așteptați.
Cheia succesului este atenția la detalii.
Toate modelele de ferestre și uși pot fi executate în diverse completări, satisfăcând astfel nevoile oricărui client. În fiecare zi lucrăm astfel încât calitatea produselor și serviciilor companiei noastre să devină și mai mare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
mun. Chișinău, str. Balcani 53
Număr de contact:
079705077
fluxmestersrl@gmail.com