Publicat  13 Aprilie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Administrator Magazin Electrocasnic

Resource Point Chișinău Full Time 15000 MDL

Informații de bază

Salariul:
15000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Resource Point (Facebook page) la solicitarea clientului său este în căutarea candidatului pentru postul vacant: Administrator Magazin Electronic

Lucru stabil pentru cei ce prețuiesc siguranța și care doresc să-și pună în evidență capacitățile și experiența acumulată.

Post vacant deschis: Administrator Magazin de Electronice
Vei administra un magazin de Electrocasnice care deține poziții spre vînzare de: Televizoare, Telefoane, Electrocasnice, PC& Periferice, Multimedia, Smart dispozitive ș.a, care activează mai mult de 3 ani pe piață. Lucru stabil pentru cei ce prețuiesc siguranța și care doresc să-și pună în evidență capacitățile și experiența acumulată.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:
- Cunoașterea limbilor ruse și romîne;
- Experiență în domeniul conex minim - 3 ani
- Experiență în conducerea personalului și organizarea activității, capacitatea de a lua decizii de sine stătător;
- Motivarea personalului și creșterea vînzîrilor;
- Cunoașterea AmoCRM;
- Responsabil de vînzări, de personal și sarcini administrative;
- Cunoașterea și gestionarea tuturor proceselor din magazin;

RESPONSABILITĂȚI:
- Gestionează lucrul magazinului în conformitate cu standardele Companiei, pentru a asigura un nivel maxim de calitate a deservirii;
- Gestionează cu eficienţa personalul;
- Raportează regulat privind rezultatele personalului și a magazinului.

OFERIM:
- Angajare oficială;
- Un salariu decent;
- Oportunitate de creștere profesional;
- Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
- Orar de lucru 9:00-18:00; L-V

Candidații interesați rog să expediați CV-ul d-stra la adresa electronica: resource.pnt@gmail.com

Despre companie

Compania Resource Point vă ajută în:
Servicii de consultanta HR:
- Recrutare de personal
- Managementul și optimizarea proceselor de afaceri
Vă garantăm selectarea celor mai calificați angajati în echipa d-stră.

Număr de contact:
060679180
resource.pnt@gmail.com