Publicat  19 Mai 2022

Sofer categoria CE

Merkus s.r.o Praga Full Time 41000 MDL

Informații de bază

Salariul:
41000 MDL
Full Time
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Praga

Lucrari la frigidere, semiremorci, copertine, perdele. Locurile de muncă sunt destinate cetățenilor din Ucraina, Belarus, Moldova, Kazahstan

Noi oferim:

  • Se lucreaza la masini confortabile FRIGO clasa EURO 6, EURO 5 EEV frigidere MAN, DAF, VOLVO, MERCEDES-BENZ, copertine
  • Salariu de la 2200 - 2300 euro pe luna.
  • Asistență în aplicarea vizei.
  • Angajare oficială cu posibilitatea de a obține un permis de ședere în Republica Cehă pentru 2 ani.
    carnet de munca de 2 ani
  • După 6 luni lucrate se pot elibera acte pentru reîntregirea familiei.

Atribuțiile:

  • Transport de produse sau alte bunuri
  • Îndeplinirea cerințelor regulilor de circulație, regulilor de transport de mărfuri în țările europene.
  • Excursii in Europa: Franta, Germania, Spania, Italia, Olanda

Cerințe:

  • Educație de bază,
  • Fiabilitate
  • Experiență de lucru de cel puțin șase luni, dacă nu există experiență, experiență de coordonare în UE, experiență în Ucraina cu angajatorul.
  • Permis de conducere din eșantionul european categoria C + E,
  • Card de șofer cu cip dacă nu există card cu cip, trebuie să îl obțineți în țara de reședință,
  • Cod 95 primit in UE! * dar numai plastic ca card separat de plastic, sau o intrare în permisul de conducere.

MAI MULTE DETALII scrie la viber sau whatsapp +420 602 368 875 Alena Mishchenko, Oksana Badzyuk

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Opletalova 4
Număr de contact:
+420605253447
merkus.job@seznam.cz