Publicat  25 Martie 2022

Consultant vânzări

La Maison du Savon de Marseille Chișinău În ture 6000 MDL

Informații de bază

Salariul:
6000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără experiență

Descrierea poziției vacante

La Maison du Savon de Marseille

Unicii Distribuitori Oficiali in Republica Moldova de cosmetice naturale franceze

Hai să facem cunoștință dacă:

  • Ești o persoană sociabilă, deschisă, receptivă şi amabilă
  • Responsabil/ă, onest/ă, bine organizat/ă
  • Ai abilități de negociere și convingere
  • Ești disponibil/ă să înveți lucruri noi și să te îndrăgostești de cosmetica noastră!

Responsabilitățile tale ar fi:

  • Consultarea clienților în magazin, despre sortiment și calitatea produselor
  • Utilizarea programului 1C Retail (te învățăm noi)
  • Recepționarea mărfii în magazin
  • Pregătirea/etichetarea și aranjarea mărfii la raft

Ce îți oferim noi:

  • Angajare oficială în câmpul muncii
  • Salariu este de 6000 lei net + pachet de bonusări
  • Un mediu de lucru plăcut

Programul de muncă:

  • 2 zile lucrătoare și 2 zile de repaus (suntem flexibili la mici schimbări de program)
  • de la 10:00 la 21:00

Locatia: Zity Mall, et.2

Trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: maisondusavonmoldova@gmail.com

Mai multe detalii îți putem oferi la nr. de telefon:

069 69 49 88

068 09 27 21

Originară din inima Provence-ului, La Maison du Savon de Marseille oferă produse naturale, 100

Număr de contact:
37368092721
maisondusavonmoldova@gmail.com