Publicat  17 Ianuarie 2023
Ofertă de muncă fierbinte

Asociados hispanohablantes 8000 MDL NET + Bonus 3000 MDL

Dyninno Chișinău Full Time 8000 MDL

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Fără experiență
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Ofrecemos:

  • Buena remuneración junto con bonos y beneficios
  • Desarrollo profesional
  • Formación gratuita en control de calidad
  • Gran equipo de personas motivadas
  • Nueva oficina en Botánica

Responsabilidades:

  • Efectuar un monitoreo diario y reporte de las actividades de los agentes
  • Garantizar que se cumplan los estándares de calidad y que se realicen los informes adecuados
  • Interactuar con los Agentes para garantizar que se cumpla el escenario laboral y se demuestre el conocimiento del producto
  • Proponer los cambios necesarios en el flujo laboral del agente
  • Mantener un buen ambiente laboral

Deberes clave laborales:

  • Analizar / auditar una cantidad grande de datos y correos electrónicos para identificar áreas de prestación de servicios, que no cumplen con los estándares de rendimiento, establecidos para el Servicio al Cliente
  • Colaborar con varios miembros del equipo para identificar y simplificar procesos e implementar estándares, que mejoran la prestación de servicios y la experiencia del cliente

Experiencia y habilidades necesarias:

  • El español escrito y hablado es imprescindible
  • Habilidades analíticas y comunicativas
  • Habilidades básicas de PC, incluso MS Office, Google Apps y web-aplicaciones
  • La experiencia en el campo del Control de calidad es bienvenida, pero no es obligatoria

Join us on Social Media:

Facebook: https://www.facebook.com/DyninnoMoldova
Instagram: https://www.instagram.com/dyninno_moldova/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/dyninno-moldova

E-mail: careers.md@dyninno.md

Web page: www.dyninno.com/en/intro/

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Team - building

Daruri pentru diferite ocazii

Dyninno este un grup de companii fondat în 2004 în San Francisco. Oferă produse și servicii în sectoarele finanțelor, călătoriilor și divertismentului pe 50 de piețe. 3.500 de profesioniști lucrează în companie din întreaga lume. Oficiile sale sunt situate în SUA, Marea Britanie, Columbia, Letonia, Republica Moldova, România, Egipt și Filipine.

În Republica Moldova, o parte a Dyninno Group este reprezentată de DataPro, o companie specializată în procesarea, analizarea și structurarea informațiilor clienților internaționali. Folosim software de ultimă generație pentru a eficientiza fluxurile noastre informaționale și pentru a ne asigura că sunt livrate cele mai bune performanțe și calitate.
Este esențial pentru noi să oferim clientului cel mai bun serviciu și suport. Suntem fascinați de tehnologie și de munca pe care o facem în fiecare zi. Construim afaceri, oferim oportunități de creștere în carieră și cultivăm o cultură corporativă care ajută oamenii să se dezvolte. Suntem o echipă multinațională și multiculturală, unite printr-un obiectiv comun. Alătură-te nouă!

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
bd. Iuri Gagarin 18
Număr de contact:
+373 610 86 830
careers.md@dyninno.md