Publicat Recent

Constructor de interior

Informații de bază

Salariu:
530 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Aveți o bună cunoaștere a limbii engleze
  • Ai o pregătire tehnică în muncă și învățământ, de preferință ca producător de mobilă/dulgher sau construcții interioare
  • De preferat experienta de lucru in industria caroseriei si/sau constructii interioare
  • Sunteți bun cu uneltele (electrice).
  • Lucrul cu diferite mașini (fierăstrău);
  • Puteți citi desene (construcții).
  • Sunteți dispus să lucrați în principal în atelier

Condiții de muncă:

  • 40 ore/saptamana
  • 530 € net /săptămână
  • Contract de muncă olandez în conformitate cu legea olandeză
  • Cazare asigurata - conditii foarte bune (Wi-fi, masina de spalat, bucatarie functionala)

Responsabilități: Lucrările dumneavoastră sunt foarte variate, cum ar fi asamblarea podelei, prelucrarea lemnului, aplicarea peretilor si tavanelor si finisarea intregului interior. În cele din urmă ești responsabil pentru ultima parte a procesului de construire a unităților specificate de client.

  • Amplasarea pereților interiori
  • Finisarea tavanelor
  • Diverse lucrări de tâmplărie
  • Efectuarea de ajustări
  • Verificarea muncii dumneavoastră la fiecare pas și asigurarea faptului că proiectul dumneavoastră este finalizat la timp
  • Contribuie la responsabilitatea de a lucra în siguranță la locul de muncă cu tine și colegii tăi
Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte