Publicat Recent

Diriginte de santier

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 3 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Esti o persoana disciplinata si responsabila;
  • Esti organizat si serios;
  • Detii studii si experienta de 10 ani in domeniul electricitatii;
  • Detii certificatul de atestare;
  • Destii cunostinte de operare PC, cunoasterea programelor Word, Excel (cunostinte de AutoCad, WINSMETA constituie un avantaj);
  • Cunosti normele si cerintele existente;
  • Detii cunostinte de coordonare proiecte si intocmirea devizelor;
  • Ai abilitati de organizare si conducere a echipelor de muncitori;
  • Cunosti limba romana si rusa la nivel avansat;
  • Detii permis de conducere categoria B.

Condiții de muncă:

  • Angajare oficiala;
  • Salariu motivant, cu posibilitate de crestere stabilit in urma interviului;
  • Program de lucru: full time cu posibilitatea deplasarilor.
  • Masina de serviciu;

Responsabilități:

  • Asigurarea executarii calitative si la timp a lucrarilor de electromontaj;
  • Coordonarea procesului de lucru;
  • Intocmeste necesarul de material, resurse financiare, resurse umane;
  • Asigurarea respectarii etapelor tehnologice de efectuare a lucrarilor pe santier;
  • Sa duca evidenta lucrarilor efectuate, sa intocmeasca documentatia tehnica necesara;
  • Organizarea si coordonarea activitatii persoanelor din subordine, asigurarea disciplinei de munca in echipa;
  • Respectarea normelor de securitate la locul de munca si octrotirii sanatatii.
Trimite CV

Despre companie

Compania “Energ PS-Plus” este o companie dinamica cu o experienta de 10 ani in domeniul electricitatii. Datorita volumelor de lucru, compania extinde echipa si angajeaza muncitori noi cu experienta in domeniu!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?